Op woensdag 8 mei 2019 houden we een open dag. U kunt Het Baken bezoeken tussen 9.00 uur en 12.00 uur. Tijdens de open dag geven we u een rondleiding door onze school en vertellen we u over ons mooie onderwijs. Daarnaast kunt u een kijkje nemen in alle groepen. Onderwerpen waar we tijdens de open dag iets over vertellen zijn o.a. de goede sfeer, de persoonlijke aandacht, het werken met kleine groepen, thematisch werken via IPC, tabletonderwijs en Flexwerk. 

U bent van harte welkom om geheel vrijblijvend onze school te bezoeken. Uiteraard is inschrijven op onze school ook direct mogelijk. Bent u deze dag verhinderd en wilt u graag onze school bezoeken? Dat kan! U kunt een e-mail sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en dan zullen we z.s.m. contact met u opnemen voor het maken van een persoonlijke afspraak. 

Vriendelijke groet,
Freek Steeman
(directeur)